Escola Oficial Idiomes Girona
Generalitat de Catalunya - Departament d'Ensenyament
IDIOMES
   Alemany

   Anglès

   Àrab

   Català

   Espanyol

   Francès

   Italià

   Rus


ACCESSOS RÀPIDS
       Idiomes
       Cursos Semipresencials
       Ensenyament a distància
       Formació professorat
       Certificats Oficials
       Cursos Especials
       Cursos d'estiu
       Agenda Cultural

Centre Públic Delegat
Sta. Coloma de Farners
Centre Públic Delegat
Palafrugell
Anglès
Cursos
Informació del curs

La matrícula oficial dóna dret a assistir a classe i als exàmens corresponents en modalitat d'horari extensiu : classes de dues hores i quinze minuts en dies alterns (dilluns i dimecres grups A o dimarts i dijous grups B), grups diaris d'una hora i cinc minuts de dilluns a dijous i cursos semipresencials de B1, B2.1,B2,C1 i C2.1 d'una sessió presencial a la setmana i feina online a casa.

Grup C1 adults joves, curs dirigit especialment però no exclusivament a adults joves amb dinàmica i temàtica adaptada a aquest públic. El currículum i les proves seran les mateixes per tots el C1.

No hi ha classe en divendres.

CAP DE DEPARTAMENT: Helena Bastús ebastus@xtec.cat

HORARIS CURS 2019-20

- L’EOI Girona no pot garantir que es mantingui l’horari que ara escolliu en els cursos successius.
- Les proves de final de curs poden no coincidir amb el dia i hora de classe habitual.
- El dia i hora de l’examen final no es pot canviar.
- L’assistència a classe és obligatòria.
- Consulteu normativa de canvis d’horari




Imprimir fitxa del curs

  Nivell Dia Hora Professor/a Aula
A1 dilluns i dimecres 09:00 - 11:15 Cristina Fernández [+] 15
A1 dilluns i dimecres 11.45-14.00 Cristina Fernández [+] 15
A1 Dilluns i dimecres 16:00 - 18:15 Jim McCullough [+] 15
A1 Dimarts i dijous 16:00 - 18:15 David Butterfield [+] 15
A1 Dilluns i dimecres 18:30 - 20:45 Jim McCullough [+] 15
A1 Dimarts i dijous 18.30-20.45 David Butterfield [+] 15
A2 Dilluns i dimecres 09:00 - 11:15 Sílvia Guanter [+] 16
A2 Dimarts i dijous 9.00- 11.15 Maggie Pascual [+] 16
A2 Dimarts i dijous 11:30 - 13:45 Maggie Pascual [+] 16
A2 Dilluns i dimecres 16:00 - 18:15 Sílvia Guanter [+] 16
A2 Dimarts i dijous 16:00 - 18:15 Cristina Fernández [+] 18
A2 Dimarts i dijous 16.00 - 18.15 Sílvia Guanter [+] 16
A2 Dilluns i dimecres 18:30 - 20:45 Pilar  Sola [+] 16
A2 Dimarts i dijous 18:30 - 20:45 Sílvia Guanter [+] 16
B1 Dilluns i dimecres 09:00 - 11:15 Núria Alujas [+] 13
B1 Dimarts i dijous 09:00 - 11:15 Lourdes Gironès [+] 13
B1 Dimarts i dijous 11:30 - 13:45 Lourdes Gironès [+] 13
B1 Diari 14:15 - 15:20 Núria Alujas [+] 13
B1 Semipresencial Dimarts 16:00 - 18:15 Merche de Lucas [+] 2
B1 Dilluns i dimecres 16:00 - 18:15 David Butterfield [+] 13
B1 Dimarts i dijous 16:00 - 18:15 Carlos Calvo [+] 13
B1 Semipresencial Dimarts 18:30 - 20:45 Merche de Lucas [+] 2
B1 Dilluns i dimecres 18:30 - 20:45 David Butterfield [+] 13
B1 Dimarts i dijous 18:30 - 20:45 Carlos Calvo [+] 13
B2.1 Dilluns i dimecres 09:00 - 11:15 Helena  Bastús [+] 14
B2.1 Dimarts i dijous 09:00 - 11:15 Helena  Bastús [+] 14
B2.1 Dimarts i Dijous 11:30 - 13:45 Núria Alujas [+] 14
B2.1 Semipresencial dilluns 16:00 - 18:15 Elisabet Codern [+] 2
B2.1 Dilluns i dimecres 16:00 - 18:15 Anna  Teixidor [+] 14
B2.1 Dimarts i dijous 16:00 - 18:15 Marta  Plaza [+] 14
B2.1 Semipresencial dilluns 18:30 - 20:45 Elisabet Codern [+] 2
B2.1 Dilluns i dimecres 18:30 - 20:45 Anna  Teixidor [+] 14
B2.1 Dimarts i dijous 18:30 - 20:45 Marta  Plaza [+] 14
B2 Dimarts i dijous 09:00 - 11:15 Ximo Vidal [+] 19
B2 Dilluns i dimecres 9.00- 11:15 Claudia  Martinell [+] 19
B2 Semipresencial dimecres 16:00 - 18:15 Ximo Vidal [+] 2
B2 Dilluns i dimecres 16:00 - 18:15 Pilar  Sola [+] 11
B2 Dilluns i dimecres 16.00-18.15 Carlos Calvo [+] 19
B2 Dimarts i dijous 16:00 - 18:15 Pilar  Sola [+] 19
B2 Semipresencial dimecres 18:30 - 20:45 Ximo Vidal [+] 2
B2 Dilluns i dimecres 18:30- 20:45 Carlos Calvo [+] 19
B2 Dimarts i dijous 18:30 - 20:45 Pilar  Sola [+] 19
C1 Dilluns i dimecres 09:00 - 11:15 Ramon Lapeña [+] 12
C1 Dilluns i dimecres 16:00 - 18:15 Sandra Diaz de Alda [+] 12
C1 Joves Dimarts i dijous 16.00-18.15 Maite Maneu [+] 12
C1 Dilluns i dimecres 18:30 - 20:45 Sandra Diaz de Alda [+] 12
C1 Semipresencial dimarts 16.00-18.15 Helena  Bastús [+] 11
C1 Semipresencial dijous 16.00-18.15 Ramon Lapeña [+] 11
C1 Semipresencial dijous 18.30-20.45 Ramon Lapeña [+] 11
C 2.1 Semipresencial dijous 16.00-18.15 Jim McCullough [+] 2
C 2.1 Semipresencial dijous 18:30 - 20:45 Jim McCullough [+] 2

Preguntes Freqüents
  |  
Contacte
Español  |  English  | 
EOI - Escola Oficial d'idiomes de Girona
c. Josep Viader i Moliner, 16 17005 Girona T 972 219 100
contacte  |  mapa web  |  vincles d'interès
preguntes freqüents  |  política de privacitat  |  avís legal